Krosno, ul. Tysiąclecia 14, tel. 785534924, e-mail: biuro@studiografico.pl 

Nadruki na odzieży

Nadruk na odzieży metodą flex i flock to taki rodzaj nadruku, który za pomocą wysokiej temperatury nanosi się na odzież i tkaniny. Dzięki wysokiej temperaturze przy której folia jest zgrzewana na ubranie metoda ta charakteryzuje się dużą trwałością (większą niż np. sitodruk). Przygotowana grafika wektorowa (napisy, logo firmowe itd.)  zostaje wycięta z folii przy użyciu plotera tnącego, następnie zgrzewana jest w materiał przy użyciu prasy. Folia występuje w jednym kolorze przy czym bardzo często łączonych jest kilka kolorów jednocześnie. Folię flex i flock można aplikować na różnego rodzaju odzież.

Pracujemy na wysokiej jakości materiałach (foliach, odzieży). Współpracujemy z firmami dostarczającymi odzież (Anvil, Fruit of the loom, Kariban, Russell, Stedman, Comfort Colors, Gildan, Promodoro, Sol’s).

Istnieje możliwość dostarczenia przez klienta własnej odzieży do nadruku.

Podstawą dla nas jest satysfakcja naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby produkty i usługi, które oferujemy były wysokiej jakości, a nasi klienci byli zadowoleni ze współpracy.

Specjalizujemy się w nadrukach na odzieży:

ODZIEŻ FIRMOWA Z NADRUKIEM


t-shirt, koszulka polo, bluza, spodnie, polar, kurtka softshell, kamizelka, czapka

ODZIEŻ ROBOCZA/OCHRONNA


t-shirt, koszulka polo, bluza, spodnie, ogrodniczki, polar, kurtka softshell, kamizelka, czapka

ODZIEŻ SPORTOWA


stroje sportowe (kompletne: np. piłkarskie: koszulka, spodenki, getry), koszulki treningowe, koszulki na siłownię, do biegania, na rower

ODZIEŻ OKAZJONALNA


t-shirt, koszulka polo, bluza

Potrzebujesz wyceny? Skontaktuj się z Nami już teraz!

FORMULARZ KONTAKTOWY: